Sunon SF23092A 2092HST.GN ventilátor (230V AC 0.065A 92x92x25mm)
  1. Ventilátorok
  1. Elektronika, csatlakozók, akkuk
  2. Ventilátorok
Cikkszám:
12652
RAKTÁRON 1 db
• fordulatszám: 2250rpm
• automatikus újraindulás: igen
• levegőszállítás: 49m³/h (28.82 CFM)
• zajszint: 36dBA
• csapágyazás: siklócsapágy
• ventilátor anyaga: termoplaszt
• burkolat anyaga: alumínium öntvény
• működési feszültség: 230V AC
• kivezetések száma: 2
• kivezetések mérete: 2.8x0.3mm
• névleges áram: 0.07A
• teljesítményfelvétel: 14.5W
• üzemi hőmérséklet: -10...70°C
• méretek: 92.5 x 92.5 x 25mm
• tömeg: 280g
• gyártói cikkszám: SF23092A 2092HST.GN
db
Kiegészítő termékek
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
• fordulatszám: 2250rpm
• zajszint: 36dBA
• csapágyazás: siklócsapágy
• működési feszültség: 230V AC
• kivezetések száma: 2
• névleges áram: 0.07A
• teljesítményfelvétel: 14.5W
• méretek: 92.5 x 92.5 x 25mm
• tömeg: 280g
Adatok
Feszültség:
230V
Gyártó:
Sunon
Gyártói cikkszám:
SF23092A2092HST.GN
Jótállás:
12 hónap
Méretek:
92x92x25mm