Sunon SF23080A 2083HSL.GN ventilátor (230V AC 0.085A 80x80x38mm)
  1. Ventilátorok
  1. Elektronika, csatlakozók, akkuk
  2. Ventilátorok
Cikkszám:
13706
RAKTÁRON 1 db
• fordulatszám: 2300rpm
• automatikus újraindulás: igen
• levegőszállítás: 39m³/h (22.94 CFM)
• zajszint: 31dBA
• csapágyazás: siklócsapágy
• ventilátor anyaga: termoplaszt
• burkolat anyaga: alumínium öntvény
• működési feszültség: 230V AC
• vezetékek száma: 2
• vezetékek hossza: kb. 300mm (24AWG)
• névleges áram: 0.07A
• teljesítményfelvétel: 14W
• üzemi hőmérséklet: -10...70°C
• méretek: 80 x 80 x 38mm
• tömeg: 340g
• gyártói cikkszám: SF23080A 2083HSL.GN
db
Kiegészítő termékek
  • Adatok
  • Vélemények
Adatok
Feszültség:
230V
Gyártó:
Sunon
Gyártói cikkszám:
SF23080A2083HSL.GN
Jótállás:
12 hónap
Méretek:
80x80x38mm