Akyga AW-12D-LED Rainbow ventilátor (120x120x25mm) 3p. + molex
Cikkszám:
16569
NINCS RAKTÁRON
NINCS RAKTÁRON
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
  • Termékkód: AW-12D-LED
  • Terméktípus: Ventilátor
  • Tápfeszültség: 12V
  • Energiafelhasználás: 0.16A
  • Tápcsatlakozó: Molex
  • Ventilátor mérete: 120mm
  • Maximális zajszint: 22.8dB(A)
  • Kábel hossza: 30cm
  • Anyag: ABS
  • Termék színe: Fekete
  • Háttérfény színe: Multicolor
  • MTBF: 30000h
  • Csomagolás: UniBag
  • Termék méretei (L x W x H): 120 x 120 x 25mm
  • A csomag méretei (L x W x H): 260 x 130 x 26mm